Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 865029-093 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 865029-093 24 Inch Black Steel Shelf for Commercial Kitchens
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 865029-093 |
| Manufacturer Part # | 865029-093 |
| Height | 0.4" |
| Width | 18" |
| Depth | 18" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 865029-093 Shelf Tbb 24 48 Black
