RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8238946 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8238946 30 Inch Lid Fixed F Ilter Stainless Steel for Frymaster
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8238946 |
| Manufacturer Part # | 8238946 |
| Height | 6" |
| Width | 30" |
| Depth | 37" |
| Weight | 15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8238946 Lid Re80 Poland Fixed F Ilter