RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8237800 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8237800 5.6 Inch Bracket with Df Series Mounting Support
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8237800 |
| Manufacturer Part # | 8237800 |
| Height | 1.95" |
| Width | 5.6" |
| Depth | 5.8" |
| Weight | 0.78 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8237800 Brkt W/a Df Series C/c Dscnnt