- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Frymaster 8237660 23 Inch Stainless Steel Cap Splash with Hinged Glass
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8237660 |
| Manufacturer Part # | 8237660 |
| Height | 14" |
| Width | 23" |
| Depth | 57" |
| Weight | 20 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8237660 Cap Splash W/a Gl330
