RestaurantSupply.com is your trusted source for Server Products sneeze guards.
- Authorized Server Products dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Server Products 82376 sneeze guards
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Server Products 82376 3.75 Inch Tube Discharge for Beverage and Dairy Operations
| Manufacturer | Server Products |
|---|---|
| Model Number | 82376 |
| Manufacturer Part # | 82376 |
| Height | 1.2" |
| Width | 3.75" |
| Depth | 11.5" |
| Weight | 0.37 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Server Products 82376 Tube Discharge Cp 1/9 & Cp 1/6
