- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Server Products 82371 3.5 Inch Tube Discharge Assembly Durable OEM Component
| Manufacturer | Server Products |
|---|---|
| Model Number | 82371 |
| Manufacturer Part # | 82371 |
| Height | 1.2" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 9.45" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Server Products 82371 Tube Discharge Assembly Cp 7