RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8237052 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8237052 8 Inch Electric Lift Bin with 1/2 Arm Corrosion Resistant
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8237052 |
| Manufacturer Part # | 8237052 |
| Height | 5.7" |
| Width | 8.4" |
| Depth | 21.7" |
| Weight | 4.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8237052 Com Elec Lt B/l 1/2 Arm
