RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8237051 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8237051 10 Inch Rod with 1/2 Inch Right Threaded Steel
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8237051 |
| Manufacturer Part # | 8237051 |
| Height | 6.5" |
| Width | 10" |
| Depth | 16" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8237051 Rod W/a Bl Pmj35 Rt 1/2