FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8236706SP commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8236706SP Frypot 1 Inch to OEM Stainless Steel with Fryer
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8236706SP |
| Manufacturer Part # | 8236706SP |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8236706SP Frypot W/a 1817 Re Fv