RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8236458 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8236458 5.9 Inch Suction Stainless Steel GL230 Female Component
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8236458 |
| Manufacturer Part # | 8236458 |
| Height | 2.3" |
| Width | 5.9" |
| Depth | 7.75" |
| Weight | 1.46 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8236458 Suction W/a Gl230 Femal E
