- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Frymaster 8236313 5.6 Inch OEM Bracket for 218 C/cab D Iscnnt Mounting
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8236313 |
| Manufacturer Part # | 8236313 |
| Height | 2.5" |
| Width | 5.6" |
| Depth | 6.05" |
| Weight | 0.73 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8236313 Bracket W/a 218 C/cab D Iscnnt