FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8235634SP commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8235634SP 27 Inch Non Filter Deep Frypot Stainless Steel to Medium Volume
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8235634SP |
| Manufacturer Part # | 8235634SP |
| Height | 17" |
| Width | 27" |
| Depth | 29" |
| Weight | 35 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8235634SP Frypot Re Fv Non Filter