RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8235137 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8235137 1.75 Inch Upper Right Hinge Stainless Steel Replacement
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8235137 |
| Manufacturer Part # | 8235137 |
| Height | 1.4" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 2.05" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8235137 Hinge W/a Upper Fb Righ T
