RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8234775SP commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8234775SP 26 Inch Deep Fryer Electric with Precise Temperature Control
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8234775SP |
| Manufacturer Part # | 8234775SP |
| Height | 16" |
| Width | 26" |
| Depth | 28" |
| Weight | 20 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8234775SP Frypot W/a Ce Fv Bim El Ec