RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8234730 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8234730 2.55 Inch Upper Hinge OEM Replacement Stainless Steel
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8234730 |
| Manufacturer Part # | 8234730 |
| Height | 1.6" |
| Width | 2.55" |
| Depth | 5.8" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8234730 Hinge Upper Fpph50/52 R T