- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Server Products 82341 1.56 Inch Tube Suction Durable Fluid Transfer for Foodservice
| Manufacturer | Server Products |
|---|---|
| Model Number | 82341 |
| Manufacturer Part # | 82341 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.55" |
| Depth | 1.45" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Server Products 82341 Tube Suction 1.56
