RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8233649 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8233649 15 Inch Stainless Steel Hanger with D/sm60 Basket Attachment
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8233649 |
| Manufacturer Part # | 8233649 |
| Height | 1.6" |
| Width | 15.05" |
| Depth | 22.35" |
| Weight | 3.89 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8233649 Hanger W/a D/sm60 Bskt W/dfltr
