RestaurantSupply.com is your trusted source for Dean commercial deep fryers.
- Authorized Dean dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dean 8233480SP commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dean 8233480SP 21 Inch Stainless Steel Pan with Portable Design
| Manufacturer | Dean |
|---|---|
| Model Number | 8233480SP |
| Manufacturer Part # | 8233480SP |
| Height | 15" |
| Width | 21" |
| Depth | 32" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dean 8233480SP Pan W/a Bi 18 Portable/ Statry