RestaurantSupply.com is your trusted source for Dean commercial deep fryers.
- Authorized Dean dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dean 8233174 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dean 8233174 2.15 Inch OEM Drain Plug Stainless Steel for Frymaster
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8233174 |
| Manufacturer Part # | 8233174 |
| Height | 1.75" |
| Width | 2.15" |
| Depth | 13.7" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8233174 Drain Plug
