RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8233051 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8233051 7 Inch Drain with Elbow for Frymaster Fryers
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8233051 |
| Manufacturer Part # | 8233051 |
| Height | 4.35" |
| Width | 7.4" |
| Depth | 18.85" |
| Weight | 4.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8233051 Drain W/elbow Fm Fv Flt R Lt/rt