RestaurantSupply.com is your trusted source for Dean commercial deep fryers.
- Authorized Dean dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dean 8232669 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dean 8232669 3.95 Inch Front Caster Electric for Frymaster FP Series
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8232669 |
| Manufacturer Part # | 8232669 |
| Height | 3.05" |
| Width | 3.95" |
| Depth | 7.85" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8232669 Sngl Elec Front Caster Fp Series
