- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Frymaster 8232010 16 Inch Stainless Steel Screen with Fmcf Filter
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8232010 |
| Manufacturer Part # | 8232010 |
| Height | 0.01" |
| Width | 16" |
| Depth | 28" |
| Weight | 5.72 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8232010 Screen W/a Fmcf Filter
