RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8231930 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8231930 12 Inch Cover with Drain Pan Durable Steel Design
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8231930 |
| Manufacturer Part # | 8231930 |
| Height | 1.13" |
| Width | 12.13" |
| Depth | 21.5" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8231930 Cover W/a Drain Pan
