RestaurantSupply.com is your trusted source for Dean commercial deep fryers.
- Authorized Dean dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dean 8231356 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dean 8231356 4.05 Inch Elbow 1/2 Inch Oil Pickup Connector
| Manufacturer | Dean |
|---|---|
| Model Number | 8231356 |
| Manufacturer Part # | 8231356 |
| Height | 1.75" |
| Width | 4.05" |
| Depth | 4.8" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dean 8231356 3" X 4" Elbow 1/2" Mpt On One End Oil Pickup Male, Connector On Other End., Frymaster Fryer Filter Magic Ii
