RestaurantSupply.com is your trusted source for Dean commercial deep fryers.
- Authorized Dean dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dean 8230768 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dean 8230768 7 Inch Panel Control Bezel and Studs for H50/52
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8230768 |
| Manufacturer Part # | 8230768 |
| Height | 3.15" |
| Width | 7.05" |
| Depth | 18.55" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8230768 Panel Cntrl Bezel/studs H50/52
