RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 823-8879 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 823-8879 12 Inch Handle 50lb Deep Fryer Stainless Steel Replacement
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 823-8879 |
| Manufacturer Part # | 823-8879 |
| Height | 9" |
| Width | 12" |
| Depth | 28" |
| Weight | 8.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 823-8879 Handle 50lb Sdu
