RestaurantSupply.com is your trusted source for Dean commercial deep fryers.
- Authorized Dean dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dean 823-7060 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dean 823-7060 12 Inch Arm Basket Hanger 1/2 Inch Durable Metal
| Manufacturer | Dean |
|---|---|
| Model Number | 823-7060 |
| Manufacturer Part # | 823-7060 |
| Height | 10.35" |
| Width | 12.25" |
| Depth | 15.6" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dean 823-7060 Arm Basket Hanger 1/2
