RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 823-6262 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 823-6262 2.4 Inch Drain Valve Handle Stainless Steel with Ergonomic Design
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 823-6262 |
| Manufacturer Part # | 823-6262 |
| Height | 2" |
| Width | 2.4" |
| Depth | 6.9" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 823-6262 Hd50 Drain Valve Handle
