RestaurantSupply.com is your trusted source for Dean commercial deep fryers.
- Authorized Dean dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dean 823-5810 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dean 823-5810 2.1 Inch Connecting Top Electric Strip Stainless Steel Component
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 823-5810 |
| Manufacturer Part # | 823-5810 |
| Height | 1.9" |
| Width | 2.1" |
| Depth | 20.65" |
| Weight | 1.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 823-5810 Cnnctng Top Elec Strip
