RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 823-5757 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 823-5757 3.15 Inch Drippan for Commercial Deep Fryers
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 823-5757 |
| Manufacturer Part # | 823-5757 |
| Height | 1.55" |
| Width | 3.15" |
| Depth | 3.2" |
| Weight | 1.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 823-5757 Fp14 Element Drippan
