RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 823-5480 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 823-5480 Rh Lift Arm for Frymaster FP28/36s - OEM Alloy
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 823-5480 |
| Manufacturer Part # | 823-5480 |
| Height | 5.3" |
| Width | 9.35" |
| Depth | 19.85" |
| Weight | 5.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 823-5480 Rh Baskt Lift Arm Fp28/36s
