RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 823-5407 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 823-5407 2.6 Inch Caster Insert Alloy for Frymaster Equipment
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 823-5407 |
| Manufacturer Part # | 823-5407 |
| Height | 2.15" |
| Width | 2.6" |
| Depth | 3.3" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 823-5407 Caster Insert Uff 50/60
