RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 823-4320 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 823-4320 13 Inch Crumb Basket Stainless Steel for Frymaster Fryers
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 823-4320 |
| Manufacturer Part # | 823-4320 |
| Height | 6.4" |
| Width | 13.5" |
| Depth | 16.75" |
| Weight | 5.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 823-4320 Crumb Basket
