RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 823-3879 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 823-3879 Female Suction Tube Durable OEM Part for Frymaster
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 823-3879 |
| Manufacturer Part # | 823-3879 |
| Height | 2.85" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 2.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 823-3879 Fpp Female Suction Tube
