RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 823-3432 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 823-3432 4.75 Inch Drain Valve MicroSwitch with Bracket
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 823-3432 |
| Manufacturer Part # | 823-3432 |
| Height | 3.6" |
| Width | 4.75" |
| Depth | 8.65" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 823-3432 Drainvlv Micrswth Brckt
