RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 823-2307 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 823-2307 Width 8 Inch Electric Control Panel with Slot Stud
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 823-2307 |
| Manufacturer Part # | 823-2307 |
| Height | 2.95" |
| Width | 7.95" |
| Depth | 18.65" |
| Weight | 1.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 823-2307 Cntrlpnl W/slot Stud Elc
