RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 823-2198 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 823-2198 5.4 Inch Square Drain Stainless Steel Fits Frymaster H50
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 823-2198 |
| Manufacturer Part # | 823-2198 |
| Height | 3.7" |
| Width | 5.4" |
| Depth | 11.85" |
| Weight | 2.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 823-2198 Common H50 Fv Sqr Drain
