RestaurantSupply.com is your trusted source for Dean commercial deep fryers.
- Authorized Dean dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dean 823-1910 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dean 823-1910 13 5/8 Inch Pasta Basket stainless steel with open-wire design
| Manufacturer | Dean |
|---|---|
| Model Number | 823-1910 |
| Manufacturer Part # | 823-1910 |
| Height | 12.75" |
| Width | 13.63" |
| Depth | 18.25" |
| Weight | 7.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dean 823-1910 Pasta Basket 9 3/4in X 13 1/2in