RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 823-0496 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 823-0496 7.35 Inch Stainless Steel Manifold Pilot Gas Component
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 823-0496 |
| Manufacturer Part # | 823-0496 |
| Height | 2.7" |
| Width | 7.35" |
| Depth | 20" |
| Weight | 7.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 823-0496 Manifold Standing Pilot Mac51/52
