Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
AllPoints 82216 20 Fl Oz Soap Dispenser with 6 Inch Spout - OEM
| Manufacturer | Bobrick |
|---|---|
| Model Number | 82216 |
| Manufacturer Part # | 82216 |
| Height | 3.25" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 10" |
| Weight | 0.85 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bobrick 82216 Soap Disp 20 Fl Oz W/6in Spout