RestaurantSupply.com is your trusted source for Master-Bilt holding and proofing cabinets.
- Authorized Master-Bilt dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Master-Bilt 8218880 holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Master-Bilt 8218880 7.3 Inch OEM Fan Motor Harness for Refrigeration
| Manufacturer | Master-Bilt |
|---|---|
| Model Number | 8218880 |
| Manufacturer Part # | 8218880 |
| Height | 2.15" |
| Width | 7.3" |
| Depth | 7.65" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Master-Bilt 8218880 Fan Motor Harness