RestaurantSupply.com is your trusted source for Server Products steam tables and food wells.
- Authorized Server Products dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Server Products 82136 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Server Products 82136 Lid 4.5 Inch Fp 200 Tall Impact-Resistant Polymer with Precise Fit
| Manufacturer | Server Products |
|---|---|
| Model Number | 82136 |
| Manufacturer Part # | 82136 |
| Height | 0.5" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Server Products 82136 Lid Fp 200 Tall
