- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Server Products 82130-300 8 Inch Sst Fountain Pump Electric with White Knob
| Manufacturer | Server Products |
|---|---|
| Model Number | 82130-300 |
| Manufacturer Part # | 82130-300 |
| Height | 2.5" |
| Width | 8" |
| Depth | 16" |
| Weight | 0.81 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Server Products 82130-300 Sst Fountain Pump Fp 200v W/white Knob