RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart floor model full size hot food display cases.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 821159 floor model full size hot food display cases
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 821159 3.45 Inch Shaft Crank Handle Stainless Steel with Ergonomic Grip
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 821159 |
| Manufacturer Part # | 821159 |
| Height | 1" |
| Width | 3.45" |
| Depth | 5.7" |
| Weight | 0.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 821159 Shaft Crank Handl
