RestaurantSupply.com is your trusted source for Nieco strip warmers.
- Authorized Nieco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nieco 8211 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nieco 8211 13 3/8 Inch Reverb for 15 Inch and 24 Inch Systems
| Manufacturer | Nieco |
|---|---|
| Model Number | 8211 |
| Manufacturer Part # | 8211 |
| Height | 1.5" |
| Width | 5.55" |
| Depth | 13.25" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nieco 8211 13 3/8in Reverb For 15in& 24in

