RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart commercial dishwashers.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 821089-4 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 821089-4 6 Inch Orifice gas OEM component for commercial kitchens
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 821089-4 |
| Manufacturer Part # | 821089-4 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 821089-4 Orifice