FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Legion 820433 7.85 Inch Electric Heating Element 12kW Stainless Steel
| Manufacturer | Legion |
|---|---|
| Model Number | 820433 |
| Manufacturer Part # | 820433 |
| Height | 4.1" |
| Width | 7.85" |
| Depth | 23.1" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Legion 820433 Element 240v 12kw