RestaurantSupply.com is your trusted source for Server Products china servingware.
- Authorized Server Products dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Server Products 82023-3YO china servingware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Server Products 82023-3YO 1-3/4 Inch Knob Pump for Mayonnaise White Polymer
| Manufacturer | Server Products |
|---|---|
| Model Number | 82023-3YO |
| Manufacturer Part # | 82023-3YO |
| Height | 1" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 1.75" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Server Products 82023-3YO Color White, Outer Diameter 1-3/4", 44 Mm
