RestaurantSupply.com is your trusted source for Server Products buffet and display systems and accessories.
- Authorized Server Products dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Server Products 82023-015 buffet and display systems and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Server Products 82023-015 1.65 Inch Knob Fudge for Foodservice Equipment
| Manufacturer | Server Products |
|---|---|
| Model Number | 82023-015 |
| Manufacturer Part # | 82023-015 |
| Height | 0.9" |
| Width | 1.65" |
| Depth | 1.7" |
| Weight | 0.37 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Server Products 82023-015 Knob 015 Fudge
