- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cres Cor 820058 3.6 Inch Halogen Lamp Housing Electric - OEM
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 820058 |
| Manufacturer Part # | 820058 |
| Height | 1.55" |
| Width | 3.6" |
| Depth | 4.45" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 820058 Lamp Housing 120v 40w With Halogen
